www.mktop_.ir

پروپوزال کامل کنترل گشتاور مستقیم موتور القائی سه فاز بر پایه کنترل منطق فازی جهت بهبود عملکرد دینامیکی به کمک کنترل کننده PID- از این مطلب میتوانید در پایان نامه و مقاله سمینار و پروپوزال و … خود استفاده بنمایید.

 

پروپوزال فرم پیشنهاد پایان نامه

بیان مسأله اساسی تحقیق به طور کلی (شامل الف: ضرورت انجام تحقیق ب: بیان جنبه‏های مجهول و مبهم) :

روش پرکاربرد و پربازده کنترل مستقیم گشتاور (Direct Torque Control) یا به اختصار DTC برای موتور القایی سه فاز ارائه شده است. در این کنترلر، کلید زنی موتور القایی بصورت مستقیم با استفاده از خطای شار و گشتاور انجام می شود. به عبارت دیگر، خطای شار و گشتاور مستقیما به یک جدول کلید زنی بهینه اعمال می شود تا بر اساس آن، مناسب ترین حالت کلید زنی در جهت کاهش خطای شار و گشتاور به موتور اعمال شود .بلوک دیاگرام کنترلی آن در شکل 1 نشان داده شده است.

کنترل گشتاور مستقیم موتور القائی سه فاز بر پایه کنترل منطق فازی جهت بهبود عملکرد دینامیکی به کمک کنترل کننده PID www.mktop.ir
کنترل گشتاور مستقیم موتور القائی سه فاز بر پایه کنترل منطق فازی جهت بهبود عملکرد دینامیکی به کمک کنترل کننده PID www.mktop.ir

کنترل دور موتورهای القایی با استفاده از روش کنترل مستقیم گشتاور DTC یکی از روشهای بسیار نو و کارآمد در کنترل ماشین های الکتریکی می باشد. با توجه به الگوریتم کار در این روش اجرای آن بصورت دیجیتال ساده و در عین حال بسیار مناسب می باشد . بااستفاده از روش  DTC محدودیتها و پیچیدگی های کنترل برداری را میتوان کاهش داد…….

 

امید داریم تا اینجای مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد. جهت دریافت ادامه مطلب ،روشها و  رفرنس های مربوطه و… به صورت کامل  WORD + PDF  به لینک دریافت زیر مراجعه نمایید. این پروپوزال براساس سیستم پایان نامه نویسی به همراه فهرست های مقالات سال های اخیر و دقیق تنظیم شده است.

برای دریافت pdf + word بر روی کلیدزیر ،کلیک نمایید . 

قیمت: 2000 تومان

2000 تومان خريد

uy

۲ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 10 =